День педмайстерності

За планом ММК 29.11.2018 р. в ДНЗ (ясла-садок) № 63 «Казка» було проведено День педагогічної майстерності за темою «Художньо-естетичний розвиток дошкільника».
Ми мали можливість переконатися, що в художньо-естетичному розвитку велику роль відіграє предметне середовище. Вихователі створювали розливальне середовище, в якому діти непомітно і послідовно заглиблюються у пізнання предметів, об’єктів і явищ навколишнього світу. Володіння технічними прийомами сприяло творчому розвиткові і його перебіг залежить від індивідуальних особливостей дітей. А вже потім вихователі дають дітям змогу виразити свої почуття, проявити творчість у художній діяльності.
Фотографії

Рубрика: Новини | Комментарии к записи День педмайстерності отключены

ЗОЛОТА ОСІНЬ 

Ще недавно в небі синім
Пролітали журавлі,
А сьогодні в безгомінні
Ходить осінь по землі.
І від краю і до краю,
Від двора і до двора
Золотого урожаю
Знов до нас прийшла пора.
                 О. Бродський

Ось і завітала до нашого дитячого садочка красуня Осінь із своїми подарунками і сюрпризами.

Напевно, це найбільш очікуване малятами свято, зігріте теплом літа, наповнене ароматом стиглих яблук і щедро розмальоване осінньою палітрою…

Пропонуємо Вашій увазі галерею фотографій з осінніх розваг

Рубрика: Новини | Комментарии к записи отключены

Флешмоб «День без іграшок»

#флешмобденьбезіграшок

           22 жовтня вихователі нашого закладу Ясененко О.В. та Горбань О.О разом з дітками їх груп долучилися до цікавого всеукраїнського флешмобу»Вільна гра дітей, або День без іграшок».  Ідея проведення такого заходу належить Катерині Крутій, доктору педагогічних наук, сучасному вченому, яка є знавцем дошкільної педагогіки і психології та просто чудовою людиною!

         Суть полягає в тому, що в ігровому відкритому просторі дорослий лише створюватиме умови для розвитку інтересів і запитів дитини, для отримання нею досвіду досягнення своєї мети.
Основна вимога до такого педагога в «День без іграшок» — це включена присутність за мінімумом прямих впливів (крім ситуацій, що представляють фізичну або психологічну небезпеку для дитини чи дорослого).

    22 жовтня ми творили, фантазували, вигадували, мріяли, діяли, допомагали, цінували, слухали, розуміли та просто вільно грали!!! 

Дивитися фотографії

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Флешмоб «День без іграшок» отключены

Вітаємо всіх з Днем Дошкілля!

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Вітаємо всіх з Днем Дошкілля! отключены

Вітаємо тебе, Полтаво!

Пізнавально та весело на розвазі для дітей «Вітаємо тебе, Полтаво!»

Дивитися фотографії

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Вітаємо тебе, Полтаво! отключены