Вітаємо всіх з Днем Дошкілля!

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Вітаємо всіх з Днем Дошкілля! отключены

Вітаємо тебе, Полтаво!

Пізнавально та весело на розвазі для дітей «Вітаємо тебе, Полтаво!»

Дивитися фотографії

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Вітаємо тебе, Полтаво! отключены

Літо 2018

Літо — це найулюбленіша пора року для дітей і дорослий. В усіх літо асоціюється з  відпочинком, сонечком, смачними ягодами і фруктами.

Саме влітку у дітей є прекрасна можливість отримати заряд здоров’я на весь рік. Тому багато батьків, задовго до настання тепла починають піклуватися про те, де і як дитина проведе літо. Звичайно, найкращий варіант — це відправити дитину за місто до родичів або в табір до моря. Але, на жаль, далеко не у всіх батьків є така можливість, тому багато дітей проводять літо в дитячому садку.

Дивитися фотографії

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Літо 2018 отключены

Ой весела в нас зима!

Зима — пора чудових розваг та ігор! Наші вихованці щиро радіють такому довгоочікуваному снігу. А вихователі швидко організовують цікаві та насичені позитивними емоційними враженнями прогулянки!

Дивитися фотографії

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Ой весела в нас зима! отключены

Форум ідей для педагогів

        Педагог   завжди підвищує свою педагогічну майстерність.  А готовність до інноваційної педагогічної діяльності – це риса високої професійності. Працівниками  міського методичного  кабінету створюються своєрідні майданчики для професійного спілкування вихователів міста на базі різних закладів. Дивують різноманітністю і підібрані форми роботи. Так 28 лютого в ЗДО № 63 педагоги міста мали змогу відвідати «Форум ідей», мета  якого:

  • — навчити педагогів упроваджувати ефективні технології  і методики в освітній процес (такі, як «Єбру» (малювання на воді),   використання дитячого конструктора «LEGO»);      
  • — узагальнювати і презентувати педагогічний досвід ; 
  • — формувати уміння поділитися власним досвідом роботи шляхом прямого та коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності (пісочною анімацією, створенням листівок, виробів з солоного тіста, використанням друдлів, асоціативних карток, піктограм, коректурних таблиць, мап-схем, лабіринтів,  тощо, з історією зав’язування хусток); 
  •  — сприяти визначенню учасниками форуму шляхів саморозвитку.

Дякуємо всім організаторам та учасникам заходу!

Дивитися фотографії

Рубрика: Новини | Комментарии к записи Форум ідей для педагогів отключены